Screen

Profile

Menu Style

Cpanel

Endoskopi Monitörleri

 

KT-E320ZLE True Flat

 8 Megapixel UHD (4k 2k) LCD Cerrahi Monitör

Gerçek Düz IP65 Su Geçirmezlik Tasarımı

 3840x2160 çözünürlüklü 32 inç, OR, optik ve / veya optik olmayan modaliteler ve hatta iş istasyonları gibi çeşitli görüntüleme alanlarında geniş kullanım alanına sahip çok yönlü çok amaçlı görüntülerdir ve çeşitli görüntü bilgilerinin bir kombinasyonuna veya entegrasyonuna ihtiyaç duyulan bir yerde ideal görüntüleme üniteleridir .Daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

KT-E320FEE True Flat (2MP)

 Gerçek Düz IP65 Su Geçirmezlik Tasarımı

3840x2160 çözünürlüklü 32 inç, OR, optik ve / veya optik olmayan modaliteler ve hatta iş istasyonları gibi çeşitli görüntüleme alanlarında geniş kullanım alanına sahip çok yönlü çok amaçlı görüntülerdir ve çeşitli görüntü bilgilerinin bir kombinasyonuna veya entegrasyonuna ihtiyaç duyulan bir yerde ideal görüntüleme üniteleridir. Daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

KT-E270ZLE 27’’ Renkli

 8 Megapiksel UHD (4K2K) Cerrahi Monitör

27 inç renkli geniş ekran,3840x2160 çözünürlük ve 4096x2160 çözünürlüklü 31 inç, monitörler OR, optik ve / veya optik olmayan modaliteler ve hatta iş istasyonları gibi çeşitli görüntüleme alanlarında geniş kullanımı olan çok yönlü çok amaçlı bir üründür. İdeal görüntüleme birimleri ve Çeşitli görüntü bilgilerinin bir kombinasyonuna veya entegrasyonuna ihtiyaç duyulan bir yerde kullanılabilir. 

Daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

KT-E270FBE

Full HD 27 inç Cerrahi LCD monitor

Daha Büyük ve Daha Canlı

E270FB, Görüntü Kalitesi Geliştirme Teknolojisi ve 3G-SDI ve tek fiber arabirimi gibi geniş bağlantı özellikleriyle geliştirilmiş, 14 bitlik yüksek kaliteli cerrahi görüntüleme performansına sahip gerçek bir 16: 9 en-boy Full HD cerrahi ekrandır.Daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

KT-E260FBE

Full HD 26 inç Cerrahi LCD Monitör

Optik bağlama ve fiber optik bağlanabilirlik ile en üst düzey çözüm

E260FB, süper parlak görüntü kalitesi ve optik bağlama, 14bit tabanlı Görüntü Kalitesi Geliştirme Teknolojisi ve 3G-SDI, single-fiber arayüzü gibi geniş bağlantı özellikleri gibi yüksek teknolojilerin birleşimi ile geliştirilen görüntüleme performansı ile en yeni ve en üst düzey cerrahi görüntüleme serisidir.Daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

KT- E240FEE

24 inç Full HD 2MP Renkli Endoskopi LCD Medical Monitör

Rijit endoskop veya cerrahi görüntüleme ekranı gibi daha özel amaçlar için geliştirilmiştir bir tasarımdır. Çeşitli gereksinimleri için sunulan özellikler arasında, koruyucu , temperli cam veya akrilik ekran kartı ile ekran filtresi ve dokunmatik ekran gibi çeşitli seçenekler mevcut.

E240F4 medikal monitor IPX5 water proof standardı ekranı ile ,cerrahi görüntülerde, özellikle kan damarı ve iç organlar görüntüsü için kusursuz bir tasarımdır. Daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. 

 

E201U4KT-E201U4

20.1 inç Full HD 2MP Renkli Endoskopi LCD Medical Monitör

E201U4 flexible veya rijit endoskopi görüntüleme sistemleri için tasarlanmış bir 2MP yüksek çözünürlüklü ekran çözümdür. Analog/dijital , HD/SDI sinyalleri giriş / çıkış ve hatta USB portları ile mevcut ekipman ve sistemler ile bağlantı kurarak , yüksek kaliteli HD görüntüler üreten bir medikal monitor dır.

Yüksek performanslı AD denetleyici kartı ve yüksek kaliteli LCD panel ile uzmanlara keskin görüntüler ve doğru renk reprodüksiyonu sağlar.Daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

E190S4

KT- E190S4

19 inç Full HD 1.3MP Renkli Endoskopi LCD Medical Monitör

E190S4 flexible veya rijit endoskopi görüntüleme sistemleri için tasarlanmış bir 1,3MP yüksek çözünürlüklü ekran çözümdür. Analog/dijital , HD/SDI sinyalleri giriş / çıkış ve hatta USB portları ile mevcut ekipman ve sistemler ile bağlantı kurarak , yüksek kaliteli HD görüntüler üreten bir medikal monitor dır.Daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
BULUNDUGUNUZ YER Endoskopi ve Cerrahi Monitörleri