Screen

Profile

Menu Style

Cpanel

Flexible Endoskopi ve Klinik Review Monitörleri

 

 

 

KT-R270HBE

 27 inç Full HD 4MP Renkli LCD Medikal Mönitör

R270HBE, radyolojik yöntemler, cerrahi yöntemler, RIS, HIS, PACS'de çoklu görevli ekran çözümünün ihtiyaçları için tasarlanmış, 2560 x 1440 QHD çözünürlük ve 14 bit görüntü oluşturma performansına sahip 27 inçlik büyük boyutlu bir ekrandır.Daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. 

 

 

 

 

 

 

 

KT-R270FBE

 27 inç 2mp Renkli Klinik Riview LCD Medikal Monitör

Klinik Riview monitörleri, radyolojik modaliteler, cerrahi yöntemler, RIS, HIS, PACS, vb. Gibi çeşitli medikal görüntüleme bölümlerinde çoklu görevli görüntüleme servislerinin ihtiyaçları için tasarlanmıştır. Üstün kalite LCD panelleri ve çok yönlü görüntü kontrol panolarıyla donatılan Çeşitli bağlantı özellikleriyle bu klinik review monitörleri, kullanıcılara ve sistem entegratörlerine birden fazla seçenek ve uygulama sağlar. Daha detaylı bilgi için tıklayınız. 

 

 

 


 KOSTEC R240FEE

24 inç 2MP Renkli Klinik Review LCD Medical Monitör

Kostec klinik review medikal monitörleri çok amaçlı kullanım için tasarlanmıştır. Bu model medikal ekranlar bir çok hastanede, Radyoloji, Patoloji, Kardiyoloji, Ortopedi, Acil, Diş Kliniği, Özel Klinikler, vb gibi bölümlerde, hastane sistemi ile kullanılmaktalar. Bu çok amaçlı model monitörler, kaliteli LCD panelleri ve her çeşit dijital ve analog I/O girişleri ile her tür cihaz ile kullanılabilmektedir.Daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

 

 

 

 

R201U4-A

KOSTEC 201U4E

20.1 inç 2MP Renkli Klinik Review LCD Medical Monitör

Kostec Klinik review monitörleri çok amaçlı kullanım için tasarlanmış bir medikal çözüm dır. Bu medikal monitörler rahatlıkla RIS, HIS ,PACS , BT, CR, MR, vb sistemleri ile kullanılmaktadır. Kaliteli LCD panel ve çok yönlü olarak kullanılan çeşitli sinyal portları giriş / çıkış, analog / dijital sayesinde hastanelerde yüksek kaliteli DICOM uyumlu görüntüler sunmaktalar.Daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

 

 


KOSTEC 190S4E

19 inç 1.3MP Renkli Klinik Review LCD Medical Monitör

R190S4, yüksek kaliteli 19-inç medikal monitor , klinik değerlendirmenin yanı sıra fleksible endoskopi alanında kullanmak için tasarlanmıştır.Bu model medikal ekran, tasarım, performans ,fonksiyon ve düşük fiyatı ile PACS alanında da reference monitor amaçlı kullanımlar için ideal bir çözümdür.Daha detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.
BULUNDUGUNUZ YER Flexible Endoskopi ve Klinik Review Monitörleri