Screen

Profile

Menu Style

Cpanel

Gri Skale Diagnostic Modalite Monitörleri

 D213Q9-CA-HD213Q9E-CA

KT-  D213Q5

3MP 14-bit Gri Skale Dijital Modalite LCD Medikal Monitör

Kostec Marka 14-bit yeni diagnostic medical monitörler yüksek çözünürlüğü ile çok fonksiyonel ve yüksek perfonsmanslı modalite görüntüleme ihtiyaçları için ideal bir şekilde tasarlanmıştır. Bu ekranlar son derece yüksek yoğunluklu LCD paneli ile 14-bit DICOM LUT standartlarına uyumlu dır.Bu yeni model medikal tanı monitörler, radyologlara doğru ve net görüntü ile güvenilir bir performans sergilemekteler.Daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

 

 

D213U5-HD213Q5E

 

KOSTEC  D213U5E

2MP 14-bit Gri Skale Dijital Modalite LCD Medikal Monitör

Kostec Marka 12 ve14-bit yeni diagnostic medical monitörler yüksek çözünürlüğü ile çok fonksiyonel ve yüksek perfonsmanslı modalite görüntüleme ihtiyaçları için ideal bir şekilde tasarlanmıştır.Bu ekranlar son derece yüksek yoğunluklu LCD paneli ile 12 ve14-bit DICOM LUT standartlarına uyumlu dır.Bu yeni model medikal tanı monitörler, radyologlara doğru ve net görüntü ile güvenenilir bir performans sergilemekteler.Daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

 

 

KOSTEC  D190S4/R190S4-LT

1MP 12-bit Gri Skale Modalite LCD Medikal Monitör

Bu tarz modalite görüntüleme ekran çözümleri, özellikle çeşitli analog ve dijital sinyal giriş / çıkış terminalleri ile HIS, RIS, PACS gibi tıbbi görüntüleme yazılımlarında geniş uygulamalar için tasarlanmıştır. Bu model medical monitörler rayologlara CT, CR, MR, DSA vs gibi modalite sistemlerde alternative çözümler sağlamaktadır.Daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

 BULUNDUGUNUZ YER Gri Skale Modalite Monitörleri