Screen

Profile

Menu Style

Cpanel

Hakkımızda

hakkimizda

Microtec sizleri dünyanın en son teknolojisi ile tanıştırıyor...

Microtec ; 2007 yılında medikal  alanında faaliyet göstermek amacıyla İstanbul’da kurulmuş olup, bayi ağıyla tüm Türkiye’de ağırlıklı olarak görüntüleme sistemlerinde ve PACS projelerinde kullanılan monitör ve yardımcı aksesuarların temini ile sektöre hizmet vermeye devam etmektedir.

Bu alanda dünyanın en gelişmiş teknolojisini kullanarak her medikal ihtiyacı karşılayan medikal monitör üreten Güney Kore menşeli Advanteh/Kostec ve Amerika üretimi NDS Surgical, ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerinde kullanılan fansız ve kapalı sistem medikal bilgisayarlar üreten  Taiwan menşeli Poindus, Flexible Endoskopi kameraları ve endovizyon sistemleri üreten Alman menşeli Stema, her çeşit koter cihazı üreten Polonya menşeli Emed  ve film tarayıcısı üreten Dimedi firmalarının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.


Türkiye’de PACS alanında lider tüm marka ve firmalarla çözüm ortaklığı yapmakta olan Microtec, vizyon olarak kalite, kullanıcı memnuniyeti ve hizmette devamlılık prensiplerine sıkı sıkıya bağlı deneyimli yönetim ve kadrolardan oluşmaktadır. Hedefimiz verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de sektörümüzün en iyisi olmaktır.

BULUNDUGUNUZ YER HAKKIMIZDA